Arçelik Kombi Fiyatları

 • 3 249 TL 3 649 TL
  FIRSAT!

  Az önce bir adet satıldı

  3 kişi şu an bu ürünü inceliyor

  Harika Fiyat

  FIRSAT MONTAJ PAKETİ!İGDAŞ Uygunluk Belgesi Eski Kombi Sökümü Yeni Kombi Montajı Yeni Filtre ve Vanalar Yeni Kombi Fleksi Kombi Garantisi Kadar Montaj GarantisiSADECE 350 TL Stokta sadece 3 adet kaldı Sıfır Risk: Kredi kartsız sipariş vererek bu muhteşem fiyatı hemen yakalayın

  3 249 TL 3 649 TL
 • 2 890 TL 3 295 TL

  Az önce bir adet satıldı

  3 kişi şu an bu ürünü inceliyor
  1 Yorum

  Popüler ürün

  FIRSAT MONTAJ PAKETİ!İGDAŞ Uygunluk Belgesi Eski Kombi Sökümü Yeni Kombi Montajı Yeni Filtre ve Vanalar Yeni Kombi Fleksi Kombi Garantisi Kadar Montaj GarantisiSADECE 350 TL Yüksek Talep Görüyor, Bugün 4 Adet Satıldı Sadece 2 adet kaldı Kredi kartı kullanmadan hemen sipariş verin

  2 890 TL 3 295 TL
 • 3 439 TL 3 839 TL
  FIRSAT!

  8 kişi şu an bu ürünü inceliyor

  FIRSAT MONTAJ PAKETİ!İGDAŞ Uygunluk Belgesi Eski Kombi Sökümü Yeni Kombi Montajı Yeni Filtre ve Vanalar Yeni Kombi Fleksi Kombi Garantisi Kadar Montaj GarantisiSADECE 350 TL Sipariş için kart bilgisi gerekmiyor Bu fiyattan son 2 ürün

  3 439 TL 3 839 TL
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler

Arçelik

1956 yılında kurulan ve 1958 yılında soba üreterek faaliyetlerine başlayan Arçelik, 1959'da çamaşır makinesini satışa sürerek beyaz eşya üretimine ağırlık vermeye başlamıştır. Vehbi KOÇ ve Lütfi DORUK ortaklığı ile oluşturulan marka halen KOÇ Holding bünyesindedir.

Arçelik Kombi

KOÇ Holdingin Demirdöküm kombi üretimindeki tecrübesini Arçelik'e kanalize etmeye başlamasıyla ısıtma sektörüne adım atan Arçelik, satmış olduğu kombilerin bazı modellerini ithal etmekte, dönem dönem Demirdöküm, Baymak gibi markalara üretimini yaptırmakta ve garanti hizmetlerini Arçelik bünyesinde vermektedir.

Piyasa şartlarında ekonomik kombi olarak karşımıza çıkan Arçelik kombiler 3 yıl garanti ve uygun yedek parça fiyatlarıyla dikkat çekmektedir.

Yaygın servis ağının vermiş olduğu avantajla yüksek talep gören Arçelik kombilerin kolay kullanım arayüzüne sahip olması da tercih edilmelerindeki bir başka nedendir.

Arçelik Fabrika

Arçelik Kombi Fiyatları

Ekonomik fiyat politikası ile dikkatleri üzerine çeken Arçelik, özellikle tam yoğuşmalı modellerde diğer markalarla olan fiyat farkı makasını oldukça açmayı başarması nedeniyle kombi satışlarında altın dönemini yaşıyor. Arçelik, kombi fiyatlarının yanısıra yedek parça ve servis hizmetlerini de ekonomik tutması nedeniyle 2019 yılında tüketicilerden yüksek rağbet görmeyi başardı.

En uygun Arçelik kombi fiyatlarının bulunduğu Kombibank'ta en çok talep gören Arçelik kombi modelleri Arçelik CS Optidens 24 Kw ve Arçelik CS PP Premix 25 Kw olmuştur.

%100 Güvenli: Montaj Bitiminde Ödeme ile Satın Al !

Kombi Montajı Sadece 390 TL