Demirdöküm Kombi Fiyatları

Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler

TESLİMAT

Demirdöküm kombinizi iki şekilde teslim alabilirsiniz: Ücretsiz teslimat sipariş verdiğiniz gün itibariyle en geç 24 saat içerisinde evinize teslim edilir.Mağazadan teslim almak istediğiniz ürünleri mağazamızdan (depodan mağazaya sevk süreci nedeniyle) siparişinizin ERTESİ İŞ GÜNÜ teslim alabilirsiniz.

KURULUM

Kurulum dahil siparişlerinizde Demirdöküm kombiniz montaj personelimizce adresinize getirilir ve kurulum işlemi tamamlanır.Tüm kurulum işlemlerinizde kombinizin altında bulunan vanalar, filtreler ve doğalgaz fleksi yenilenmektedir. Ayrıca 3 metreye kadar yoğuşma gider tesisatı kurulum paketine dahildir. Değişim işlemlerinde gerekli olan İGDAŞ Uygunluk Formu firmamızca sağlanmaktadır. 

ÖDEME

Sitemizdeki fiyatlar KDV dahil peşin fiyatlar olup, tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı ayrıca sunulmaktadır.Kredi kartı veya Nakit / Havale ödemeleriniz ürünün müşteriye teslimatı yapıldıktan sonra gerçekleşmektedir.

GARANTİ

Demirdöküm kombilerin garanti ve servis hizmetleri Demirdöküm A.Ş. tarafından sağlanmakta olup, ürünün kurulumundan sonra Demirdöküm yetkili servisince garanti başlatma ve devreye alım işlemi ücretsiz yapılmaktadır.

Garanti başlangıcından itibaren kombinizi güvenle kullanabilirsiniz