Baymak Kombi Fiyatları

Çağrı Merkezi: 0545 952 21 52
 • 13.950,00

  1 Yorum

  Ödemenizi Kurulumdan Sonra Yapabilirsiniz FIRSAT MONTAJ PAKETİ!Doğalgaz Uygunluk Belgesi Eski Kombi Sökümü Yeni Kombi Montajı Yeni Filtre ve Vanalar Yeni Kombi Fleksi Yoğuşma Gideri Bağlantısı Kombi Garantisi Kadar Montaj GarantisiSADECE 2900 ₺ Kredi kartı taksit seçenekleri için bizi arayabilirsiniz

  13.950,00
 • 10.650,00 11.550,00

  2 Yorum

  Ödemenizi Kurulumdan Sonra Yapabilirsiniz FIRSAT MONTAJ PAKETİ!Doğalgaz Uygunluk Belgesi Eski Kombi Sökümü Yeni Kombi Montajı Yeni Filtre ve Vanalar Yeni Kombi Fleksi Yoğuşma Gideri Bağlantısı Kombi Garantisi Kadar Montaj GarantisiSADECE 2900 ₺ Kredi kartı taksit seçenekleri için bizi arayabilirsiniz

  10.650,00 11.550,00
Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki öğeler

Baymak

İstanbul Tuzla'da 60 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde kombi, klima, şofben, ani su ısıtıcısı ve diğer ekipmanları üreten Baymak, sektörde 50 seneyi aşkın tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. 2013 yılından itibaren merkezi Hollanda'da bulunan BDR Thermea Grup Şirketi bünyesine katılmıştır. 

Baymak Kombi

Baymak, bünyesi ve garantisi altında Baymak markasının yanısıra Brötje, Lambert, Dolcevita markalarının satış ve servis hizmetlerini de sağlamaktadır. Ürün gamı oldukça çeşitli olan Baymak kombilerin onlarca çeşidi bulunmaktadır. 


Baymak kombilerin devreye alım, tamir, bakım ve onarımını yapmak üzere Türkiye genelinde 1500'den fazla servisi bulunmaktadır.

Baymak Kombi Fabrikası

Baymak Kombi Fiyatları

Baymak kombiler, üretimin Türkiye'de olması sebebiyle ithal kombilere kıyasla fiyat olarak avantajlıdır. Kökleri 1866'ya kadar uzanan ve 100'den fazla mühendisten oluşan Türkiye ağıyla Baymak, her zaman yenilik, teknoloji ve mükemmellik üzerine odaklanmıştır.

Geniş ürün yelpazesi, mükemmel kurulum seçenekleri ve çevreci ürünleriyle birlikte ekonomik fiyat sunan Baymak, yeni bir kombide yüksek performans, güvenilirlik ve uzun ömür arayanlar için mükemmel bir seçim olacaktır.

Yüksek ısıtma kapasitesi, olağanüsütü sıcak su konforu, mükemmel tasarım, optimum enerji verimliliği - hatta bunların hepsi için mükemmel bir uyum istiyorsanız, Baymak tüm beklentilerinizi karşılamak için doğru bir seçim olacaktır.

Neden Baymak Kombi Almalıyım?

 • Mükemmel enerji verimliliği
 • Kompakt tasarımı sayesinde yerden tasarruf
 • Dijital ekran ve basit kontrol ünitesiyle kullanımı kolay
 • Geniş ürün yelpazesi
 • Uzun ömürlü eşanjör yapısı
 • Uzatılabilir garanti süresi

Baymak Kombi Servis Ağı

Baymak, Türkiye'nin her bölgesinde güçlü bir servis ağına sahiptir. Ayrıca Baymak kombilerin yedek parça ve servis hizmetleri oldukça ekonomiktir. Baymak kombiniz için yetkili servisten yıllık bakım hizmeti alarak, kombinizin uzun yıllar yüksek performans ile sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle doğalgaz faturalarınızı minimize edebilir, ileride karşılaşılabilecek sorunlara engel olabilirsiniz.

Baymak Kombi Garantisi

Baymak kombiler standart olarak 3 yıl boyunca garanti altındadır. Garanti süresi sona ermeden ek garanti satın alarak bu süreyi uzatabilir, oluşabilecek yüksek maliyetlere karşın kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Baymak Kombi Yorumları

Baymak kombiler için 3. taraf sitelerdeki yorum ve puanlamalarda 5 üzerinden ortalama 4.7 puan almıştır.